ÇEBİ GRUP BP DE 1 GÜN DEĞİL 365 GÜN İNDİRİM BAŞLADI

ÇEBİ GRUP BP DE 1 GÜN DEĞİL 365 GÜN İNDİRİM BAŞLADI

Yenilikçi ve yaratıcı marka anlayışıyla tüketicilere hizmet veren Çebi Grup Bp Petrol İstasyonu Hergün Halk günü adı altında çok özel indirim kampanyası düzenliyor. Hizmetlerine yenilerini ekleyerek müşterilerini şaşırtmayı amaç edinen Çebi Grup Bp Petrol yepyeni hizmetleriyle tüketicinin karşısına çıkıyor. Göktepe Yolu (Göktepe Yolu Üzeri 10. Km) Mevkiinde hizmet veren Çebi Grup Ceosu  Yasin Hamzaçebi; Bp olarak, 24 saat kesintisiz, güvenilir, kaliteli bir hizmet verebilmek için çalışıyor.  Özel indirim 365 günü  24 saat sürecek. Ancak yetişemeyenler üzülmesin. Yüzde 20'lere varan indirim hep olacak. Kar oranımızdan fedakârlık ederek hep halkın yanında olacağız.

MÜŞTERİNİN İSTEĞİNİ HEP ÖN PLANDA TUTACAĞIZ

BP Petrol'ün sürekli yeni projeler geliştirdiğini söyleyen Hamzaçebi, "Müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanarak hizmet veriyoruz. Sorumluluk bilincini ön planda tutarak, sürekli gelişimi sağlamak bizim için önemli" dedi. Hamzaçebi, ayrıca istasyonda modern araç yıkama sisteminin de faaliyete geçtiğini kaydederek, "Müşterinin isteğini hep ön planda tutacağız" dedi.

EREĞLİ HALKI HER ŞEYİNEN GÜZELİNE LAYIK

Çevrenize baktığınızda çok sayıda akaryakıt istasyonu görürsünüz. Önemli olan istasyonu açmak değil. Önemli olan bu istasyonlarda gerçekten yaşanabilir alanlar oluşturmak. Ereğli halkı her şeyin en güzeline layıktır dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39