Doyasıya eğlence

Utku Koleji Anasınıfı öğrencileri doyasıya eğlendi. Veliler ve öğretmenler geride kalan eğitim öğretim yılının stresini attı.

Doyasıya eğlence

Utku Koleji Anasınıfı öğrenciler ve velileri yıl sonu yemeğinde bir araya geldi. Mavi Organizasyon’da düzenlenen yemekte Utku Koleji Anasınıfı öğretmenleri ve sınıf annelerinin düzenledikleri organizasyonda doyasıya eğlence yaşandı.

 

Veliler yemekli eğlencede masalarında eğlenirken, çocukları da pistten ayrılmadı. Yerli yabancı pop şarkılar ile keyifli anlar yaşayan öğrenciler, oyun havası şarkıları ile eğlence ve coşku zirveye çıktı.

Katılımcılara konuşma yapan Anasınıfı öğretmenlerinden Selin Yalçın Kıroğlu, geceye katılanlara teşekkür etti; ‘’Hepiniz Utku Anaokulu yıl sonu  yemeğine hoşgeldiniz. Çocuklarımız için güzel hazırlanmış bu organizasyonu, Rahime hanım ve sınıf anneleri eşliğinde hazırlandı. Onlara hepimiz çok teşekkür ediyoruz. Utkulu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz hep beraber. Güzel ve kocaman aile olduk. İnşallah Utku Anaokulu ile daha da büyüyeceğiz. Hepinizi çok seviyoruz, iyi eğlenceler diliyoruz. Çocuklarımızın çok mutlu olmasını istiyoruz. İyi eğlenceler.’’

Konuşmanın ardından Kıroğlu, diğer anasınıfı öğretmenleri ve sınıf annelerini sahneye davet ederek çiçek takdim edildi.

Gecede öğretmenler; Melek Gül, Çiğseren Canver, Serap Dökmeci, Gülşah Çerçioğlu, Ebru Aydın ve Ayşegül Saban, gece boyunca öğrenciler ile ilgilenirken, çocukların keyifli bir gece yaşamalarına katkı verdiler.

Gece boyunca dans pistinden ayrılmayan çocukların mutlulukları ise gözlerinden okundu.

Organizasyondan veliler de mutlu olurken, yılsonu yemeğine katılarak senenin stresini atmış oldular. Gecenin sonunda üzerinde ‘Utku 2017 Ana Sınıfı’ yazan pasta kesildi. Ardından 10. Yıl Marşı hep bir ağızdan söylendi.

Düzenlenen yemekli eğlencede bir araya gelen öğrenci ve veliler, çalan şarkılar ile gönüllerince eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48