EREĞLİ EMNİYETİNE OFİS TAHSİSİ

EREĞLİ EMNİYETİNE OFİS TAHSİSİ

 Zonguldak İl Genel Meclisi’nde, Ereğli Öğretmenevi ve Ay City İş Merkezinin  2.katında boş bulunan büronun, elektrik, su, doğalgaz ve ortak giderlerinin karşılanması şartıyla Karadeniz Ereğli Emniyet Müdürlüğü’ne tahsisi kabul edildi.

Zonguldak İl Genel Meclisi Ocak ayı ikinci birleşim toplantısı meclis başkan vekili Ali Kemal Karaca başkanlığında meclis toplantı salonunda toplandı.

Toplantı açılış ve yoklama ile başlayarak bir önceki oturum özetini okuması ile devam etti.

EREĞLİ EMNİYETİNE BÜRO TAHSİS EDİLDİ

Gündem maddesinde bulunan Ereğli Öğretmenevi ve Ay City İş Merkezinin  2.katında boş bulunan brüt alanı 50,40 m² olan   43 numaralı  büronun elektrik, su, doğalgaz ve ortak giderlerinin Kdz. İlçe Emniyet Müdürlüğünce karşılanması şartıyla, söz konusu Müdürlüğe tahsisi ile ilgili  İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe ile İçişleri Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 55 – 47 – 19 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

YOL AĞINA İLAVE EDİLECEK

Çaycuma ilçesi, İhsanoğlu Köyü muhtarlık talebine istihaden, İhsanoğlu Köyü’nden Pazaryeri Mahallesine giden yol ile ilgili bakım onarım çalışmalarının yapılabilmesi için gerekli izin irtifak işlemlerinin tamamlanarak yol ağına alınması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 56 – 42 – 22 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

YENİDOĞANLAR KÖYÜNÜN GENİŞLEMESİNE ONAY

Alaplı ilçesi, Yenidoğanlar Köyü sınırları içerisinde bulunan vatandaşların talepleri doğrultusunda köy yerleşik alan sınırının genişletilmesi ile ilgili gerekli çalışmaların yapılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 57 – 43 – 46 – 23 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

EREĞLİ’DE KÖY YOLUNA BAKIM ONARIMYAPILACAK

Karadeniz Ereğli İlçesi, Akköy Köyü İbrahimce mahallesinden Kirazağılı ve Çömlekçi köyüne doğru dere boyunca uzanan yaklaşık 4-5 km’lik stabilize yolda, yer yer derin çökmeler meydana geldiğinden ulaşım çok güç şartlarda yapılabiliyor. Bahsi geçen yolun, kış bastırmadan bir an önce bakım ve onarımının yapılarak, ulaşımın daha güvenli hale getirilmesi ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler ile Plan ve Bütçe Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 58 – 47 – 48 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Oturum gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesi ile sona erdi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER