ERMED, Birinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

ERMED, Birinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin (ERMED)ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin Birinci Olağan Genel Kurul Toplantısı, Kdz. Ereğli Öğretmenevi Lokali’nde gerçekleştirildi.Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’da ilk konuşmayı, dört ay önce kurularak hızla çalışmalarına başlayan ERMED’in Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü yaptı ve Genel Kurula katılan tüm üyelere teşekkür etti.

Divan heyeti, Fikri Kapan’ın başkanlığında Yeşim Çakır ve İzzet Aslanbay’ın katılımıyla oluşturulurken, Genel Kurul gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunmasının ardından, faaliyet raporu oylanarak kabul edildi. Daha sonra mali rapor da okunarak oylamaya sunuldu. Mali raporun oybirliğiyle kabul edilmesinin ardından, derneğin 2021-2024 dönemine ait tahmini bütçesi de oylanarak kabul edildi.

Genel Kurul’da, derneğin federasyon üyelikleri veya kurucu üyeliklersöz konusu olduğunda ve delegelerin belirlenmesi için yönetim kuruluna yetki verilmesi de görüşülürken, bu gündem maddesi de oylanarak kabul edildi.

YENİ YÖNETİM…

Tek liste ile gidilen Genel Kurul’da, ERMED Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Doğan Gönüllü, Fikri Kapan, Hüseyin Aksakal, Aykut Ateş ve Sabriye Aşır; Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine İzzet Aslanbay, Yusuf Zobar, Şafak Negüzel, Didem Yıldıztepe ve Ersay Gönüllü; Denetim Kurulu asil üyeliklerine Arzu Tekin, Yeşim Çakır ve Fahrettin Özaydın; Denetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Yasin Akçın, Funda Arslan ve Zeliha Kapan seçildiler.

Genel Kurul Toplantısı’nın dilek ve temenniler bölümünde, derneğin tüm üyeleri tek tek söz alarak dernekle ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler. Olağan Genel Kurul, toplu fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2021, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48