GÖKÇEBEY BELEDİYE BAŞKANI VEDAT ÖZTÜRK AÇIKLADI

Başkan Vedat Öztürk yaşanan sel felaketinin ardından iktidar partisi ilçe başkanının kendilerini itibarsızlaştırmak istediğini belirterek belgelerde tokat gibi yanıt verdi.

GÖKÇEBEY BELEDİYE BAŞKANI VEDAT ÖZTÜRK AÇIKLADI

Zonguldak'ın Gökçebey İlçesi'nde yaşanan sel felaketinin ardından Gökçebey Belediyesi'ne karşı AK Parti İlçe Başkanı'nın Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk'ün hiçbir tedbir almadığı, hiçbir çalışma yapmadığı yönündeki açıklamalara Başkan Vedat Öztürk belgelerle yanıt verdi.
Öztürk selden önce defalarca DSİ'ye yazılı olarak bildirimlerde bulunduklarını belirterek şunları söyledi: "Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk'ün açıklamaları şu şekilde: "Gökçebey denince akla yaşayanlarının mutlu olduğu her türlü sosyal ve kültürel imkanlardan faydalanabildiği temiz ve güvenli gençlerimizin iş imkanı bulabildiği bir ilçeyi hafızalara yer etmek hedefimiz.Bunu her zaman dile getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz. Bir sevdadır belediyecilik gönülle olur, sevgiyle olur, mütevazilikle olur. Bazen ailenden, bazen sağlığından feragat etmekle olur. Bizler neredeyse günümüzün tamamını, Gökçebey için bir taş daha nasıl koyabiliriz düşüncesi içerisinde geçirmekteyiz. İnşallah bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.
Geçtiğimiz günlerde iktidar partisinin ilçe başkanının, sosyal medya hesabından paylaştığı, sel "Gökçebey’ in Kaderi değildir" başlıklı paylaşımında bizlerin yani, tüm emekçi belediye çalışanlarının cefakarca çalışmalarını emeklerini hiçe sayarak Gökçebey Belediyesi’nin yanlış yapılanması ve hatalı alt yapı uygulamaları sonuncunda ilçemizde sel afetinin meydana geldiğini, geçmiş yıllarda bu konu hakkında hiçbir çalışma yapmadığımız gibi şu anda, hiçbir çalışmamızın olmadığını, hiçbir girişimimizin bulunmadığını ifade etmiştir. 
Bu söylemler çok kıymetli Gökçebey halkını yanıltmaktan öteye geçmeyen maksadı belli olan bir paylaşımdır. Amaç Gökçebey Belediyesini yıpratmak ve itibarsızlaştırmaktır. bU itibarsızlaştırma, sizleri yanıltma paylaşımına tarihleri ile paylaşacağımız resmi yazışmalarımızla cevap vermek istiyoruz.
Bizler, geçmişte Gökçebeyimize ne kadar hizmet verdiysek gelecekte de her geçen gün artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz.Bizlerin ne kadar özverili olduğunu değerli Gökçebey halkı zaten bilmekte.
Her şey Gökçebey için Azim Varsa Çözüm de Vardır.
“Söz uçar yazı kalır”
26.08.2021-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne 
11.01.202-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne
13.09.2022-Zonguldak Valiliğine
DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne
Gökçebey Kaymakamlığına
Zonguldak İl Afet ve Acil Müdürlüğüne
12.07.2023-Zonguldak Valiliğine
DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne
Gökçebey Kaymakamlığına
08.08.2023-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne"

detail-photo-fancybox-0

detail-photo-fancybox-3

detail-photo-fancybox-6

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER