GÜLÜÇ BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA KIŞLIK GİYECEK YARDIMI!

GÜLÜÇ BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA KIŞLIK GİYECEK YARDIMI!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesinde, ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giyecek yardımında bulunulduğu bildirildi.

Belediye basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, sosyal hesabından yaptığı açıklamada, kış aylarında çocukların üşümemesi için bu tür kampanyalar düzenlediklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Gülüç Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi çocuklarımızın üşümemesi, kışı kötü geçirmemeleri için böyle bir destek de bulunduk. Amacımız, onları bir nebze olsun sevindirmek ve yüzlerinin gülmesini sağlamaktır. Soğuk kış aylarında çocuklarımız üşümesin diye başlattığımız kıyafet yardımı için katkı sağlayan, hayırsever vatandaşlarımıza destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu salgın ve soğuk kış günlerinde kimsenin mağdur olmaması için Gülüçlü çocuklarımıza yardım çalışmalarımız başladı. Hayırseverlerimiz ile hemşehrilerimiz arasında bağ kurarak ihtiyacı olanlara kıyafet desteği sağlıyoruz. Çocuklarımızın  yüzünün gülmesi her şeye değiyor.”

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48