KARIMDAN ŞİDDET GÖRDÜM!

KARIMDAN ŞİDDET GÖRDÜM!

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da Sakarya'da yaşayan Gülay Pazarlı ve onun iddiaları yer aldı. Gülay Pazarlı canlı yayınında Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi Pazarlıoğlu Köyü’nde yaşayan eşi Fehmi Pazarlı ile yüzleşti. Fehmi Pazarlı, eşi Gülay Pazarlı’nın aldatılma iddialarının hayal ürünü olduğunu ve 29 yıldır hiç susmadığını belirterek, "Şengül ile ilişkim yok, bu tamamen karımın iftirası" dedi.

Esra Erol'da Sakarya'da yaşayan Gülay Pazarlı ve Fehmi Pazarlı karşı karşıya geldi. Gülay Pazarlı'nın iddiaları programa adeta damga vurdu. Geçtiğimiz gün programa katılarak 29 yıllık eşi Fehmi Bey'in kendisini Şengül Hanım ile aldattığını açıkladı. Ayrıca Pazarlı, Şengül Hanım'ın da 3 aylık hamile olduğunu ve Fehmi Bey'le birlikte yaşadığını belirtti. 29 yıllık eşi Fehmi Bey'in kendisini aldattığını açıklayan Gülay Hanım, Esra Erol canlı yayınında eşiyle yüzleşti.


KARIMDAN ŞİDDET GÖRDÜM

Ayrıca Fehmi Bey, karısından şiddet gördüğünü de sözlerine ekleyerek, "Karımdan gördüğüm şiddeti utancımdan kimseye anlatamadım" diye konuştu. Gülay Hanım Fehmi Bey'in iddialarına, "Kocamın kredi kartı borçlarını bile ben ödedim, ama o Şengül ile kaçtı" ifadelerini kullandı. Ayrıca Gülay Hanım, "Sen evliliği bu hale getirdin. Sen benim kolum kanadımsın dedim. Kolum kanadım kırık dedim sana. Kimsem yok babam annem yok dedim. Sana yazıklar olsun." Fehmi Bey, "Duygu sömürüsünü bırakalım artık. Gerçek hayata bakalım. Ben eşimden defalarca şiddet gördüm."

GELEN İHBAR ÜZERİNE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI!

Fehmi Bey ile Günay Hanım'ın komşusu, canlı yayına telefonla bağlanarak "Fehmi Bey 'Benim o kadınla bir ilgim yok' diyor ama Cuma günü Şengül Hanım'ı hastanelik eden kimdi? Fehmi Bey'e polisin neden geldiğini sorun" dedi. İsmini vermek istemeyen komşu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Fehmi Bey inkar ediyor ama arabasında bile gezdirdi o kadını" Gelen ihbar üzerine ne yapacağını şaşıran Fehmi Bey ise iddiaları yalanlayarak programı terk etmek istedi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48