MEMURSEN VE İHH´DAN DEPREMZEDELER İÇİN KERMES

MEMURSEN VE İHH´DAN DEPREMZEDELER İÇİN KERMES

Zonguldak Memursen İl Temsilciliği ve İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(İHH)tarafından Gazipaşa Caddesinde depremzedeler için kermes düzenlendi.

Kermese, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Zonguldak Memursen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Önder Derneği Başkanı Zekeriya Uçar, PTT Başmüdürü Muhammet Çatalcam ve vatandaşlar katıldı.

Zonguldak Memur Sen Başkanı Kamuran Aşkar, “Türkiye’nin tek vücut olduğunu göstermek, depreme uğrayan depremzedelerimizin yanında olduğunu belirtmek, Zonguldak’tan onlara destek vermek için, Zonguldak Memursen ve İHH öncülüğünde halkımızın katılımıyla bir yiyecek kermesi açmış bulunuyoruz. Türkiye’nin neresinde bir yara varsa oraya merhem olmak istiyoruz. Bu gelenek kapsamında Zonguldak’lı hemşirelerimizle bugün bu kermesi açıyoruz”dedi.

Müftü Yardımcısı Tahir Erçin’in dua okumasının ardından kermes açıldı.

Açılan kermese vatandaşlardan yoğun ilgi gösterdi. Protokol üyelerine kermesten alışveriş yaparak depremzedelere destek oldu.

Kermes 3 Mart Cuma gününe kadar açık kalacak

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER