Muammer Avcı; Duyurdu

Muammer Avcı; Duyurdu

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı,sosyal medya hesabından Mithatpaşa Tünelleri içinde asfaltlama çalışmasının yarın başlayacağını duyurdu. 

Kilimli Sahil Yolu Projesi nedeniyle tünel ici asfaltlama çalışması için gerekli iş makinalarının bugün Zonguldak'a geldiğini de belirten Avcı, çalışmalarla ilgili şunları söyledi: "İlk etapta Zonguldak merkezini, Kilimli İlçemize bağlayacak olan Tüneller ve  Kilimli sahil yolu projesinde, tünel içi asfaltlama çalışmalarına Perşembe günü başlanacak. Serimi yapılacak asfalt, Bitüm alaşımlı sathi kaplama ( BSK ) şeklinde, dayanıklılık yönünden kalitesi yüksek türde olacaktır. 

Asfalta, İkinci makas yönünden Kilimli ilçemiz istikametine doğru ilk tüplerden başlanıp, etap etap devam edip, en son olarak Aslankayası tünelleri ile nihayetlenecektir. Çalışma ile ilgili iş makineleri ve finişer asfalt serme aracı bugün Zonguldak’ a geldi. Yüce Allah’tan,  projenin asfaltlamasının, kazasız, belasız ve yıl sonu hedefi doğrultusunda ilerlemesini temenni ediyoruz. Zonguldak’ımıza hayırlı olsun."


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48