POLİSE HAKARET

POLİSE HAKARET

Karadeniz Ereğli ilçesinde aldığı alkolün etkisi ile çevreye rahatsızlık veren şahıs, kendisini uzaklaştırmak isteyen polisin kolunu ısırdı. Hakaretlerde de bulunan zanlı ve arkadaşı ile birlikte gözaltına alındı.

Olay İlçeye Bağlı Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Arkadaşı ile birlikte Yalı Caddesi üzerinde aldığı alkolün de etkisi düşürdüğü sigarasını almak istediğinde kendisine bakanlara lafla sataşan A.A.  vatandaşlarla tartışmaya başladı. Bu sırada bölgede görevli Polis memuru Yaşar Ünal olaya müdahale etmek istedi. Polisin uzaklaştırmaya çalıştığı ve aşırı alkollü olduğu öğrenilen A.A. polis memurunu küfür ve hakaretlerde bulundu. Bu sırada polisin kolunu ısıran A.A. kelepçe takılarak etkisiz hale getirilmek istendi. Küfürlerine devam eden A.A. için takviye ekip istendi. Yere yatırılan A.A. ettiği küfürlerin ardından özür dileyerek düştüğü durumdan kurtulmak istesede bunda başarılı olamadı. Kurtulamayacağını anlayan A.A. hakaretlerine devam etti. Polis otosuna götürülen A.A. araca binmemek için de uzun süre direndi. Kendisini gözaltına almaya kalkan Polislere 'BU G.T.'ler beni tanımıyor' diyerek hakaret eden A.A. aracaa bindirildi. 

Yaşanan olayda kolunu ısırdığı polis memuru Yaşar Ünal’ın kolunda çatlak olduğu ve alçıya alındığı öğrenildi. 12 Ayrı suç kaydı bulunan A.A. işlemleri için Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. A.A. nın alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

A.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER