Sanatla spor el ele...

Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği yönetimi 'Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye' isimli tiyatro oyununu Beşiktaş taraftarları ile buluşturacak.

Sanatla spor el ele...

Ereğli de Sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Beşiktaş taraftarları Derneği yönetimi, Beşiktaşı sahneye taşıyan Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye adlı tiyatro oyununu Ereğli ye getiriyor. Beşiktaşın geçmişten bugüne kadar olan oyuncularından başarılarına kadar bir çok konuyu içinde barındıran oyun 10 Mart Cuma Akşamı Atatürk Kültür merkezi (AKM) sinema salonunda oynanacak.

Tiyatro ile ilgili olarak açıklamada bulunan Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, tiyatro oyununa Beşiktaş taraftarlarını davet etti. Adik konuşmasında 10 Mart Cuma günü Saat 20.00 de Atatürk Kültür Merkezi Sinema salonunda (AKM) Tiyatro gösterisi var. Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye adlı tiyatro oyunumuz.  Büyük oyuncu Abdullah Şahin yönetmenliğini yapıyor. Aynı zaman da kendisi de oynuyor. Beşiktaşın tarihi tiyatroya aktarılmış. Baba Hakkılardan, Süleyman ağabeylerden, bu zamana Beşiktaş camiasını çok güzel bir şekilde uyarlayıp beyaz perdeye aktarmışlar. Bayağı bir çalışmalarından sonra ilk defa turneye çıkıyorlar. Turneye de ilk defa Ereğliden başlayacaklar. Biz de bundan dolayı çok memnun olduk. Şu an ciddi bir şekilde bilet satışımız devam ediyor. Büyük bir ihtimal biletlerin hepsi tükenecek. AKM sinemasının dört bir yanını siyah beyaz bayraklarla donatacağız. İki saat sürecek olan gösteride Ailemiz ve çocuklarımızla birlikte inanılmaz şekilde eğleneceğiz. Dernek olarak bir sosyal sorumluluk projesini daha altına imzamızı atacağız. Bunun için çok mutluyuz. Bütün taraftarlarımızı bu tiyatroya bekliyoruz. Cuma günü Ereğliyi siyah beyaz yaşayacağız. Güzel bir başlangıç yapacaklar Ereğlide dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 07:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48