Tüm Sigara Fiyatlarında 2 TL Artış

Tüm Sigara Fiyatlarında 2 TL Artış

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş'ın paylaştığı JTİ gruplarına gelen zam haberinin ardından Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar'dan da sigara fiyatlarına zam haberi geldi.

Dündar sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tüm sigara fiyatlarına zam geldiğini duyurdu. En düşük ve en yüksek sigara fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar...

SİGARA FİYATLARINA YENİ ZAM

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş JTİ grubu sigara fiyatlarına zam geldiğini duyurmuş ve 237 bin 121 TL para cezasına çarptırılmıştı. JTİ gruplarına gelen zamla birlikte en pahalı sigara 50 TL'ye yükseldi.

Erol Dündar'ın yaptığı duyuruyla birlikte Philip Morris grubu sigara fiyatlarına da zam gelmiş oldu. Tüm sigara fiyatları 2 TL birden zamlandı. Philip Morris grubu içinde en yüksek sigara fiyatı 33,5 TL olurken en düşük sigara fiyatı ise 29,5 TL oldu. Zam gelen sigara grubundaki diğer fiyatlar ise 30 TL, 31 TL, 32 TL ve 32,50 TL olarak belirlendi.

BEŞİNCİ ZAM OLDU

Sene başından bu yana sigaraya 5 kere zam yapıldı. Temmuz ayının başında yapılan 2 liralık zamdan sonra Eylül ayında da bir zam kaydedilmişti.

JTİ grubu sigara fiyatları ise şu şekilde:

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER