YASİN'DE YASİN, ÖZBAKIR'DA ÖZBAKIR

Pusula Gazetesi Sahibi Ali Rıza Tığ, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ve Yasin Hamzaçebi’yi hedef almaya devam ediyor.

YASİN'DE YASİN, ÖZBAKIR'DA ÖZBAKIR

Yazdığı her yazıda, “YASİN’DE YASİN, ÖZBAKIR’DA ÖZBAKIR.” diyen Tığ’ın daha önce sahibi olduğu gazete ve televizyonu Yasin Hamzaçebi’ye satmak için Zonguldak camiasında tanınmış gazeteci ve işadamlarını arabulucu yaptığı günler mi aklına geliyor?
Tığ, Özbakır ve ÇEBİ Grubuna karşı tavır koymak için sergilediği enerjinin binde birini bile neden Zonguldak’ın kalkınması için sergilemiyor?!


İŞTE GERÇEKLER…
ÇEBİ Grubu Kdz. Ereğli’deki resmi ilan alan 28 yıllık köklü gazetelerden “Gündem Gazetesi’ni alınca düne kadar, yayın hayatını bitirmek için kendi gazetesini ÇEBİ GRUBUNA satmak isteyen zat-ı muhterem, gazetenin Ereğli’deki alımından sonra Yasin Hamzaçebi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır hakkında dayanaksız,bilgiden yoksun saldırılarla neden prim yapmak istiyor?
Zonguldak camiasında Ali Rıza Tığ dendiğinde siyasilerin, bürokratların işadamlarının “Bize ne zaman “b..k. atar” korkusu ne zamana kadar yaşanacak?
Sayın Özbakır ile kişisel bağları dışında hiçbir özel yakınlığı olmayan Yasin Hamzaçebi veya ÇEBİ GRUBUnu birbiri ile entegre eden Tığ’ın buradaki amacı kişilerin arasına nifak tohumları ekmek değildir de, nedir?
Zonguldak kamuoyunda “PUSULA ARTIK BİTTİ!” Sözlerinin yaygınlaştığı doğru mu?
Sayın Vekile yazdığı son yazıda; “O siz değildiniz, üzerinize alınmayın. Oh, bak biz değilmişiz” diye rahat edersiniz!” imasıyla aslında bizzat basın kanununun kişi hak ve hürriyetlerine saldırı mahiyeti taşıdığını ve kıvırma eylemi içine girdiğini kendisi görüyor mu?
İnternet sitesinin ana başlığında “Hüseyin Bey! Bu işler Yasin Hamzaçebi ile kuru fasulye yemeye benzemez!” manşetiyle kamuoyunda yanlış ve halkı milletvekiline, işadamı Yasin Hamzaçebi’ye kışkırtma niyeti yok da ne vardır?
Tığ’ın, Zonguldak bölgesinde bulunan AK Partili 3 vekil ile yemek yeme teklifine “Özbakır’ın biz kuru fasulyeyi yemeğe değer insanlarla bir oluruz” cevabı alması mıdır kendisini hırçınlaştıran?
Tığ’ın 3 milletvekili ile biraraya gelme arzusunun altında; “Ben batıyorum, beni kurtarın” talebi mi vardır?
Seni uyardığını iddia ettiğin milletvekili ile çektirdiğin yemek fotoğrafını yayınlamayı düşünüyor musun?

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 14:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
DEEVREKLİ
DEEVREKLİ - 5 yıl Önce

AZİZ DOSTUM VERSEYDİN SENDE 3 KURUŞ PARA .ADAMIN HAYIT PARA OLMUŞ.YAV.

ŞANAL.
ŞANAL. - 5 yıl Önce

YAZIK YAVV.GERÇEKTEN YAZIK...GEÇEN ZONGULDAK TAPUDA GÖRDÜM..OKADAR HAVALIKİ.KÖPRÜDEN SONRA SON ÇIKIŞDA ADAMM.AHAHAH

osman
osman - 5 yıl Önce

yemek yediği vekil kimmiş.yaa.o cesaretli vekil açıklama yapsın.bakalım.merak ettikk..

BORA
BORA - 5 yıl Önce

VAYYY BAKSANA VEKİL YEMEK YERKEN NEDEMIŞ..ACABA HANGİ VEKİL..SAKLANMA KENDİNİ İFŞA ETT.

huluti
huluti - 5 yıl Önce

sanırım zonguldak da bir tek dürüst bir tek mükemmel kişi kendını görüyor ali rıza tığ ama insanlara camur atıp avanta istediğini sizi yazmam 3 e 5 e bakar bu işler dediğini bilenler bilir kendıde iyi bilir...

Zonguldaklı
Zonguldaklı - 5 yıl Önce

Kesin ali rıza tığ adam yerine konmamıştır da onun için çırpınıyordur. Zannedersem bubsaatten sonra da konmaz.

arıza
arıza - 5 yıl Önce

kardeşinin yaptığı işlere bakın sadece...Özdağ inşaat dan kaç para aldı da sustu sorsanıza soğuksu da kimle görüşmüş bu konuda

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48