Vali Gürel’den vatandaşların evine ziyaret

KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL, FATİH MAHALLESİ'NDE İKAMET EDEN DÖNDÜ SÖNMEZ VE ARICAK KÖYÜNDE İKAMET EDEN HÜSEYİN VE EMİNE COŞKUN ÇİFTİNİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.

Vali Gürel’den vatandaşların evine ziyaret

Karabük Valisi Fuat Gürel, Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Döndü Sönmez ve Arıcak köyünde ikamet eden Hüseyin ve Emine Coşkun çiftini evlerinde ziyaret etti.

Ailelerle yakından ilgilen Vali Gürel, ailelerle bir süre sohbet etti. Döndü Sönmez’i ziyaret ederek misafiri olan Vali Gürel, ziyaret çıkışında sokakta oynayan çocukları de severek çeşitli hediyeler verdi.

Arıcak Köyünde ikamet eden Hüseyin ve Emine Coşkun çiftini evlerinde ziyaret ederek misafir olan ve bir süre sohbet eden Vali Gürel, vatandaşlara misafir olmaktan mutluluk duyduklarını ve ziyaretlere devam edeceklerini söyledi.

Vali Fuat Gürel, tarafından evlerinde ziyaret edilen vatandaşlar, ziyaretten dolayı son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

Ziyaretlerde Vali Gürel’e eşi Özlem Aras Güler, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER