Şekerci başvurusunu yaptı

Zonguldak’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçekleştirdiği eğilim yoklamasına tek kadın aday olarak katılarak 1136 oy alarak siyaset dünyasında önemli bir başarı yakalayan Çiğdem Şekerci, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Erken Seçim’de ‘Zonguldak için bende varım’ diyerek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Şekerci başvurusunu yaptı
İHA-Zonguldak’ta Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçekleştirdiği eğilim yoklamasına tek kadın aday olarak katılarak 1136 oy alarak siyaset dünyasında önemli bir başarı yakalayan Çiğdem Şekerci, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Erken Seçim’de ‘Zonguldak için bende varım’ diyerek aday adaylığı başvurusunu yaptı. CHP’nin Erken Seçim için ilk aday adaylığını açıklayan isim olan Şekerci, bugün Genel Merkeze giderek başvurusunu gerçekleştirdi. 
Şekerci, 7 Haziran seçimleri öncesinde CHP Genel Merkezinin ön gördüğü eğilim yoklamasına giren tek kadın aday adayı olarak üyelerin teveccühüyle 1136 oyla büyük bir başarı yakaladı. Bugün yine aday adaylığı için başvurusunu yapan Şekerci, heyecanını şu sözlerle ifade etti;
“7 Haziran’da gerçekleştirilen Genel Seçimler öncesinde, Milletvekili adaylarının belirlenmesi için Genel Merkezimizin ön görüsüyle eğilim yoklaması yapıldı. Bu eğilim yoklamasına tek giren kadın aday adayı olarak, üyelerimizin teveccühüyle 1136 oy alarak, büyük bir cesaret ve başarı örneğini göstermiş oldum. Koalisyon sağlanamayıp hükümet oluşturulamadığından, 1 Kasım 2015 tarihinde yenilenecek olan Erken Seçim’de Zonguldak’a hizmet etmek adına, CHP’den aday adaylığı başvurumu bugün yapmış bulunmaktayım. Yapılan eğilim yoklamasında üyelerimizin teveccühünü alan ben, umuyorum ki, Genel Merkezimizin de teveccühlerini alarak Zonguldak halkına hizmet etme şansını yakalayacağım. Şimdiden Zonguldak’ımıza ve Zonguldak halkımıza 1 Kasım’da yapılacak olan Erken Seçim’in hayırlı olmasını dilerim.”
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER