ADD görev dağılımını yaptı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karadeniz Ereğli Şubesi’nin 13 Aralık 2015 günü gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurulu sonrası görev dağılımını yaptığı bildirildi

ADD görev dağılımını yaptı
ADD´den gönderilen açıklama şöyle:
 
Seçilen yeni Yönetim Kurulumuz, 15 Aralık 2015 günü dernek şubemizde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle, iki yıl boyunca Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karadeniz Ereğli Şubesi yönetiminde görev yapan değerli yöneticilerimizden görevi devralmış ve ilk Yönetim Kurulu toplantısını yapmıştır. 2016-2017 döneminde görev yapacak yeni Yönetim Kurulumuz bu ilk toplantıda, görev bölümünü yapmış ve yeni dönem için çalışmalarına başlamıştır.
Yeni Yönetim Kurulumuzun ilk toplantısında; Şube BaşkanlığınaFatih Erdem, Başkan YardımcılığınaHayrettin Çıdık, SaymanlığaUğur Likoğlu, SekreterliğeSabriye Aşırve üyeliklereEray İlhan, Osman Nadir İnceileYusuf Arslangetirilmişlerdir.
 
Onurla üyesi olduğumuz ve görev aldığımız derneğimizin bugüne dek oluşturulan yönetimlerinde görev yapmış tüm değerli yöneticilerimize, derneğimizin Genel Kurulunda bizleri bu göreve layık gören üyelerimize, bugüne dek derneğimize gelen, etkinliklerimize destek veren, derneğimiz şubesince oluşturulan burs fonuna katkıda bulunan ve duygu-düşünceleriyle, içtenlikleriyle, çalışmalarıyla Atatürkçü Düşünce Derneği’nin gelişmesi için çaba gösteren tüm yurtseverlere yürekten teşekkür ederiz.
 
2016-2017 döneminde görev yapacak yeni Yönetim Kurulumuz ve tüm üyelerimizin destekleriyle, önümüzdeki süreçte dernek şubemizin çalışmalarını artırarak sürdürmek, şubemizi büyüterek güçlendirmek için mücadele edeceğiz. Çünkü yurdumuzun birlik ve bütünlüğüne, güvenliğine, yönetim biçimine, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyetimiz ve kurucu değerlerimize saldırıların son derece yoğunlaştığı bu dönemde, ülkemizin en büyük demokratik kitle örgütlerinin başında gelen derneğimize her zamankinden daha fazla gereksinim olduğunu düşünüyoruz. Atatürk ve devrimlerinin yolunda, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü tüm gücümüzle savunarak çalışmaya devam edeceğiz. Tüm yurttaşlarımızı derneğimize davet ediyoruz.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48