Bu mağazada para geçmiyor

Bu mağazada para geçmiyor

Bu mağazada para geçmiyor

Zonguldak’ın Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından gıda ve giysi bankası kuruldu. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal gıda ve giysi bankası ile mağdur vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanacağını belirterek hayırseverleri projeye destek vermeye çağırdı. 

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gıda ve Giysi Bankası, yeni yılın başında hizmete girecek. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, söz konusu sosyal proje ile veren el ile alan eli birleştireceklerini söyledi.

Gıda ve Giysi Bankası’nın kurulmasındaki amacın, ilçede yaşayan kimsesiz ve yardıma muhtaç ailelere düzenli olarak gıda ve giysi yardımı yapmak olduğunu vurgulayan Başkan Uysal, yardımdan yararlanmak isteyen ailelerin, Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapabileceğini bildirdi.

Belediye Hizmet Binası girişinde yer alan Gıda ve Giysi Bankası’nı Başkan Yardımcıları ile birlikte inceleyen Başkan Uysal, ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç vatandaşların başvurularının ardından yapılacak değerlendirme sonucu ailelerin ve bireylerin bu yardımlardan yararlanacağını belirtti.

Başkan Uysal, söz konusu projeye, ilçe halkının yanı sıra, iş adamları, sivil toplum kuruluşları ve esnafların da destek olması çağrısında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2016, 10:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
DAMLA
DAMLA - 6 yıl Önce

YA TAMAM BU İŞTE GÜZEL ANCAK PROJELER NE OLDU BAŞKAN YAV? KENT MEYDANI, PAZARYERİ, MONORAY, MARİNA, ŞEHİR KULUBU-PLAJ TESİSLERİ, ATICILIK BİNİCİLİK OKULU, ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ, İNOVASYON MERKEZİ, RASATHANE VE UZAY GÖZLEM MERKEZİ, KONGRE MERKEZİ, EĞİTİM VADİSİ, SPOR KOMPLEKSİ...BAŞKAN NE OLDU BU PROJELER VERDİĞİN SÖZLERİN HANGİSİ GERÇEKLEŞTİ? SEN ÇABUK UNUTTUN ANCAK HALK UNUTMADI BU MİLLETİ KOYUN YERİNE KOYANLAR CEZASINI ÇEKECEK SEÇİM YAKLAŞIYOR BAŞKAN BEY...

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48