Çaturoğlu, Cumhuriyetin kuruluşunun 93’ncü yıl dönümünü kutladı

Çaturoğlu, Cumhuriyetin kuruluşunun 93’ncü yıl dönümünü kutladı

Çaturoğlu, Cumhuriyetin kuruluşunun 93’ncü yıl dönümünü kutladı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,Cumhuriyetin kuruluşunun 93’ncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Milletimizin yeniden doğuşu ilekurulan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yılını kutlamanın onur ve gururunu hepbirlikte yaşamaktayız. Türkiye Cumhuriyetini; büyükzorlukların üstesinden gelerek zaferle taçlandırdığımız İstiklal Harbineticesinde hep birlikte kurduk. Temellerindekadim bir tarih ve zengin medeniyet olan ve bugün hızlı bir değişim ve dönüşümeşahit olan ülkemiz gün geçtikçe iktisadi, siyasal ve kültürel anlamda dagelişmektedir. Ekonomik, siyasi ve sosyal alanda yaptığımız hamlelerle bugünTürkiye’miz muasır medeniyetler seviyesine daha da yaklaşmıştır. Bu gelişiminaynı azim ve kararlılıkla devam etmesi, koyulan hedeflerin yerine getirilmesi oldukçaönem arz etmektedir. 15 Temmuz darbe girişimiyle Ülkemizin her alandagelişmesine darbe vurulmak istenmiş, ancak milletimizin ortaya koyduğu iradetüm oyunları bozmuştur.


Bu düşüncelerle, halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, baştaCumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’i, İstiklal Mücadelemizin bütünkahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde taht kuran bütünşehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla yâd ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 06:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48