CESEDİ ELBİSELERİNDEN TEŞHİS ETTİ

CESEDİ ELBİSELERİNDEN TEŞHİS ETTİ
gundemeregli.com-Çaycuma ilçesinde, geçen yıl Nisan ayında Filyos Çayı üzerindeki köprünün çökmesi sonucu suya düşerek kaybolan 5 kişiden birine ait olduğu tahmin edilen ceset, kimlik tespiti için Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.
Çaycuma ilçesinde, geçen yıl 6 Nisanda meydana gelen köprü çökmesi sonucu, Tahir Özkara, Aziz Gülşen, Necati Azaklıoğlu, Sezgin Gülşen ile Kadın Saraç´ın cesetlerine ulaşılamadı. Kepçeye takılan ceset için yakınları teşhis için cesedi inceledi. Kayıp Aziz Gülşen´in kızı Saniye Gülşen, üzerindeki kıyafetlerden teşhis ettiği cesedin babasına ait olduğunu belirtti. Ardından aile bireylerinden kan örneği alındı.
Aziz Gülşen´in kardeşi Ramazan Gülşen, ceket ve üzerindeki kıyafetlerden cesedin ağabeyine ait olduğunu tahmin ettiklerini belirterek, Yine de emin olmak için DNA testi yapılmasına karar verildi. Kan ve tükürük örnekleri verdik şeklinde konuştu. Alınan son dakika bilgiye göre, Ankara Adli Tıp Kurumu DNA testiyle cesedin 57 yaşındaki Aziz Gülşen´e ait olduğunu tespit etti.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2013, 07:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER