İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLACAĞIZ

İYİ İLİŞKİLER İÇİNDE OLACAĞIZ

gundemeregli.com-30 Mart Yerel İdareler Seçimleri’nde göreve seçilen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 15 Nisan Salı günü Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Saat 16.30’da gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis Üyeleri ve partisinin bazı yöneticileri ile birlikte Başkanlığa gelen Tekin ile Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Uysal yaklaşık yarım saat süren bir görüşme yaptı.

SİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Ziyarette Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hitaben bir konuşma yapan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçeye daha iyi hizmet verebilme gayreti içinde göreve talip olan Uysal’a bu görevinde başarılar diledi. Karadeniz Ereğli’nin gerek Zonguldak gerekse de ülkede prestij sahibi olan kentlerden biri olduğuna vurgu yapan Tekin; “… Karadeniz Ereğli’de ve Alaplı’da 30 Mart’tan sonra yeni dönem başladı. Nasıl bizim amacımız Alaplı için daha fazlasını yapmak ve ilçemiz halkına hak ettiği hizmetlerin fazlasını getirebilmekse sizin de amacınız aynı. Ben Alaplı Belediye Başkanı olarak, ekibimle birlikte size başarılar dilemek için ziyaretinize geldim. Ereğlisiz Alaplı, Alaplısız Ereğli düşünülemez. Biz bundan önce de Karadeniz Ereğli’nin başarılarıyla övündük, eminim ki bundan sonra da sizin liderliğinizle övünmeye devam edeceğiz. Biz de övünülecek bir Alaplı yaratmak için elimizden geleni yapacağız…”, dedi.

İYİ İLİŞKİLER İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Alaplı Belediye Başkanı Tekin ve beraberindekilerin gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da konuşmasında konuklarına teşekkür ederek sözlerine başladı. Hayatının büyük bir kısmının Alaplı’da geçtiğini ve her Alaplılı gibi kentlerinin bugünden çok daha güzel yarınlara sahip olmasını gönülden dilediğini kaydeden Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Uysal özetle şu görüşleri sundu: “… Alaplı da Zonguldak’ın gözbebeği ilçelerinden biri. Bundan önceki dönemlerde çok değerli belediye başkanları ellerinden gelen gayretleri göstererek kentimize hizmet verdiler. Belediye Başkanlığı bir hizmet yarışı, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel görev, hiçbir parti ayrımı gözetmeden kentlerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmetin en iyisini götürebilmek ve bu iki kenti huzur içinde geleceğe taşıyabilmektir. Görevimizi yerine getirirken Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak çevre kentlerin belediyeleri ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. Bu yolun daha ilk adımlarını attığımız bugünlerde yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen dostlarımız arasında sizi de görmek beni çok mutlu etmiştir. Sizlerin bugünkü dilekleri ve temennileri bizler için de itici bir güç olacaktır. Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak ben de gerek şahsım gerekse de ekip arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun…”

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2014, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48