Necla Sağlam´ın katil zanlısı intihara kalkıştı

Zonguldak´ta geçtiğimiz şubat ayında boğazı kesilerek öldürülen 23 yaşındaki Necla Sağlam´ın katil zanlısı Tolga K. cezaevinde intihara teşebbüs etti.

Necla Sağlam´ın katil zanlısı intihara kalkıştı
Zonguldakta geçtiğimiz şubat ayında boğazı kesilerek öldürülen 23 yaşındaki Necla Sağlamın katil zanlısı Tolga K. cezaevinde intihara teşebbüs etti. 
Necla Sağlamın evde boğazı kesilerek öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan su tesisatçısı 34 yaşındaki Tolga K., iddiaya göre Sonum Özgecanın katili gibi olacak diyerek intihara kalkıştı. Daha önce meyve bıçağı ile kendisine zarar verdiği ortaya çıkan Tolga K., Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk edildi. Koğuştan aldığı çarşafları bağlayarak havalandırmaya çıkan Tolga K., iddiaya göre çarşafı demir parmaklıklara bağladı ve diğer ucunu da boynuna geçirdi. Kendisini boşluğa bıraka Tolga K., düğüm çözülünce yere düştü.
Tolga K.nın yardımına ise gardiyanlar ve diğer mahkumlar yetişti. Sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen Tolga K., hastanede tedavi altına alındı. Zonguldakta 24 Şubat günü meydana gelen olayda 23 yaşındaki Necla Sağlam yalnız yaşadığı evinde boğazı kesilmiş halde ölü bulunmuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48