Oğlunu asansör faciasında kaybeden baba;´´Beni kimse aramadı

İstanbul´un Şişli ilçesindeki asansör kazasında hayatını javascript:submitForm(´kaydet´);kaybeden 10 işçiden biri olan Cengiz Tatoğlu’nun babası Selim Tatıoğlu Beni bir avukat aradı,

Oğlunu asansör faciasında kaybeden baba;´´Beni kimse aramadı
İstanbul´un Şişli ilçesindeki asansör kazasında hayatını kaybeden 10 işçiden biri olan Cengiz Tatoğlu’nun babası Selim Tatıoğlu Beni bir avukat aradı, 24 Ekim´de İstanbul´a beklediğini söyledi. ´Gelin anlaşalım´ dediler, Cuma günü İstanbul’a gidip konuşup anlaşacağım dedi. 

Zonguldak’ın Beycuma beldesine bağlı Kaleoğlu köyünde yaşayan Cengiz Tatoğlu’nun babası Selim Tatoğlu, yaptığı açıklamada basında çıkan 700 bin TL teklif edildi haberlerini doğrulamadı. Tatoğlu yaptığı açıklamada, “Beni şirket yetkililerinden kimse aramadı sadece bir avukatla görüştüm onunla da Cuma günü gidip anlaşma sağlayacağım. Bana herhangi bir para teklif edilmedi. Ben işime gelirse anlaşırım dediğim para ödenirse anlaşırım, yalan konuşmaya gerek yok şimdi ben ne yapayım zaten kalp hastasıyım. Daha önce ben dedim ki bana 1 trilyon verilirse anlaşmaya varırım ben başka bir şey konuşmadım. Her şey 24 Ekim 2014 tarihinde İstanbul’da yapacağım görüşme sonrasında belli olacak. Yalnız illa 1 trilyon olacak diye bir şey yok yapacağımız anlaşmaya göre tutumumuzu belirleyeceğiz” dedi.

Şişli´de 6 Eylül´de, eski Ali Sami Yen Stadı arazisindeki inşaatta malzeme ve işçi taşıyan asansörün 32. kattan zemine düşmesi sonucu 10 işçi hayatını kaybetmiş, evli ve iki çocuk babası Cengiz Tatoğlu´nun cenazesi, Beycuma beldesine bağlı Kaleoğlu köyünde kılınan namazın ardından köy mezarlığında toprağa verilmişti.
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2014, 06:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48