Radara takıldı

Ereğli´de radar kontrolü yapan polis kameradan bir otomobilin içerisinde buzağı olduğunu fark edince ileride bekleyen ekiplere haber verdi. Otomobilin arka koltuğu sökülerek içerisine buzağı yerleştirildiği tespit edilirken, ön koltukta oturan şahıs yüzünü bisküvi kutusu ile gizlemeye çalıştı.

Radara takıldı

Kdz. Ereğli Yeşiltepe-Kepez yolunda radar ile hız kontrolü yapan polis kameradan bir otomobilin içerisinde buzağı olduğunu tespit etti. Radar ile hız kontrolü yapan polis biraz ileride bekleyen polis ekiplerine durumu bildirerek yakalanmasını istedi. Trafik polisleri tarafından durdurulan Mustafa Beşikçi (60) idaresindeki 34 YL 7192 plakalı otomobilde yapılan kontrolde arka koltukların sökülerek içerisine inek yavrusu yaklaşık 6-7 aylık bir buzağının konulduğunu tespit etti. Köyden aldığı buzağıyı evine götürdüğünü söyleyen sürücüye polis ekipleri usulsüz taşımacılıktan işlem yaparak aracı trafikten men etti.
Otomobilin ön koltuğunda oturan kişi gazetecilerin kendisini görüntülemesine engel olmak için yüzünü bisküvi kutusu ile saklamaya çalışırken, araç sürücüsü de gazetecilere tepki gösterdi.
Otomobil içerisindeki buzağı güvenli bir yere götürüldükten sonra Kdz. Ereğli Belediyesi otoparkına çekildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48