Vatandaşlar zor anlar yaşadı

Vatandaşlar zor anlar yaşadı

Vatandaşlar zor anlar yaşadı
 Zonguldak’ta aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Caddeleri ve yolları su basarken, vatandaşlar zor anlar yaşadı. 
Meteoroloji yetkililerinin uyarılarının ardından kentte aniden bastıran sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Tedbirsiz davranan vatandaşlar ise yağmur nedeniyle saçak altlarına sığındı. Şiddetli yağmur nedeniyle Gazipaşa Caddesi, Kozlu Sahil Yolu, Bülent Ecevit Caddesi gibi kentin kritik yolları kısa sürede sularla kaplandı. Su basan yolda sürücüler mahsur kalırken, araçlar arıza yaptı. Kozlu istikametinden gelen araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yolcu dolu halk otobüsleri yol kenarında bekleyerek yolun açılmasını beklerken, bir görevli yol kenarındaki mazgalları temizlemeye çalıştı. 
Kentin tek caddesi Gazipaşa Caddesi de yağmura teslim oldu. Araçlar caddeden geçmekte zorlandı. Bülent Ecevit Caddesi’ni de su bastı. Üzülmez mevkisine gitmek isteyen vatandaşlar araçlarıyla yolda kaldı. Belediye ekipleri kısa sürede temizlik çalışmalarına başladı.
Kentte bazı iş yerleri de sular altında kaldı. Vatandaşlar iş yerlerini temizlemeye çalıştı. Meteoroloji yetkilileri, sele ve ani baskınlara karşı vatandaşların tedbirli olmasını istedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 06:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48