Halk pazarına 24 saat kameralı gözetim

Halk pazarına 24 saat kameralı gözetim

Halk pazarına  24 saat kameralı gözetim

Devrek Belediyesi vatandaşlara alışverişlerini yaparken huzur ortamı sağlamak amacıyla ilçe pazarında güvenlik kameralarını devreğe soktu.

Belediye Başkanı Çetin Bozkurt pazar yerinde halkın güvenliğini sağlayarak huzur ortamını korumak amacıyla güvenlik kameralarıyla donatıldığını söyleyerek şu cümleleri kullandı.

“Vatandaşlarımızın alışverişlerini yaparken gerek yan kesici, hırsızlık gibi olumsuzlukların önlenmesi gerekse pazarcıların kurallara riayet edip etmedikleri gözlemlemek amacıyla başlattığımız uygulamayla ilçe pazarımız her daim gözetim altına alınıyor.

Pazar yerinde denetimi her daim sağlamaya yönelik oluşturduğumuz sistemle pazarcıların vatandaşlarımıza yaklaşımı, kurallara uyup uymadıklarını denetlemek amacıyla 8 adet güvenlik kamerasını pazar yerinin çeşitli bölgelerine yerleştirdik.

Huzur ortamının tahsisi için taktığımız ve 24 saat devrede olacak güvenlik kamera sistemleriyle, yaşanan olaylar aydınlatılacak, ve güvenlik güçlerinin çalışmalarına da destek olacak bir uygulamayı başlattık.”

Gündem

Okunma Sayısı: 923
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39