Dümerang havacılık zirvesi başladı

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından düzenlenen “Dümerang Havacılık Zirvesi” çeşitli etkinliklerle başladı.Düzce Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na konumlandırılan Türk Yıldızları TY Store, Jandarma Havacılık...

Dümerang havacılık zirvesi başladı

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından düzenlenen “Dümerang Havacılık Zirvesi” çeşitli etkinliklerle başladı.

Düzce Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na konumlandırılan Türk Yıldızları TY Store, Jandarma Havacılık Tırı, Türk Hava Yolları Simülasyon Tırı, Türk Yıldızları Karaoke Tırı ve stantların açılışı gerçekleştirildi.

Etkinliğe; Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile öğrenciler ve Genç Eller Topluluğu üyeleri katıldı. Etkinlik alanındaki tırları ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, satışı yapılan ürünlerden alarak şehit ve gazi ailelerine destek oldu. Rektör Çakar, Türk Hava Yolları Simülasyon Tırını da ziyaret ederek 3D uçuş simülasyonu uygulamasını gerçekleştirdi. “Dümerang Havacılık Zirvesi” 12 ve 13 Aralık 2018 tarihlerinde Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek konferans, gösteri uçuşu ve daha birçok etkinlikle katılımcılara eğlenceli ve bilgi dolu bir ortam sunacak.

Okunma Sayısı: 370
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39