BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

BÖLGE İTFAİYESİ EREĞLİ’DE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kuruluşunun 305’inci yılı nedeniyle moral gecesi düzenledi. Bölgedeki itfaiye temsilcilerinin de katıldığı yemekte konuşan Belediye Başkanı Halil Posbıyık, itfaiye ekiplerine, gönüllü itfaiyecilere ve onların yaşadığı zorlukları paylaşan ailelerine teşekkür etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kuruluşunun 305’inci yılı ve İtfaiye Haftası nedeniyle moral gecesi düzenledi.

Musa’nın Yeri’nde organize edilen yemeğe Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı Tuğamiral Hüseyin Sami Uyar, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Zonguldak AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, belediye başkan yardımcıları, başkan danışmanları, ilgili müdürler, itfaiye mensupları ve gönüllü itfaiyeciler katıldı.

Yemekte çok sayıda konuk da yer aldı. Bolu İtfaiye Amiri Kenan Coşkun, Şanlıurfa İtfaiye Daire Başkanlığı Amiri Hasan Saraçoğlu, Devrek İtfaiye Müdürü Serdar Çavuşoğlu, Çaycuma İtfaiye Müdürü Ferdi Maden, Kozlu İtfaiye Müdürü Bayram Turhan, Alaplı İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, Erdemir İtfaiye Müdürü Hayri Demirci bu özel buluşmada yer aldılar.

Başkan Halil Posbıyık yaptığı konuşmada, Ereğli Belediye itfaiyesinin 129 yıldır hizmet ettiğini, köklü ve başarılı bir teşkilat olduğunu belirterek “İtfaiyemiz bölge itfaiyeleriyle dayanışma halinde hizmetlerini artırarak sürdürüyor. Araç gereç ve diğer donanımlarını her geçen yıl daha da artırıyoruz. Ben tüm itfaiye emekçilerine, gönüllü itfaiyecilere, verdikleri hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca ailelerinize minnettarız. Onlara selamlarımı götürün. Biliyorum ki bu iş 24 saat özveriyle çalışmayı gerektirir ve bundan en çok da aileler etkilenir” dedi.

İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş de düzenlenen moral gecesinde kendileriyle birlikte olan tüm katılımcılara teşekkür etti. Ateş, İtfaiye teşkilatına katkıları nedeniyle Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a bir fotoğraf çalışması hediye etti. Çerçeve içinde, Ereğli İtfaiye teşkilatı çalışanları ve hemen önlerinde baretli Halil Posbıyık fotoğrafı yer alıyor.

Gecede bölge itfaiyelerinden gelen temsilcilere de hediyeler verildi.

Gündem

Okunma Sayısı: 1958
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER