Dönmez Ereğli´ye geliyor

Dönmez Ereğli´ye geliyor

Dönmez Ereğli´ye geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı,‘Ergenekon kumpası’ mağduru, Emekli Yarbay Mustafa Dönmez’in, 30 Ağustos Salıgünü Ereğli’ye geleceğini bildirdi.

İlçedeki Mavi organizasyonda 30 Ağustos Salı günü saat: 18:00’de başlayacaksöyleşi ile ilgili açıklamada bulunan Ocakcı şunları kaydetti:“Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğive birlik-beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yakın ve uzak tarihimiziunutmamız gerektiğini düşünmekteyiz.
Özellikle gelinen bu noktada darbe girişiminde bulunan ve ülkemizi karanlıklarasürüklemek isteyen FET֒nün yaptıklarını ve yapılanmasının gün ışığınaçıkarılması ve halkımızın bu terör unsuru konusunda bilgilendirilmesi gerektiğikanaatindeyiz.
FETÖ tarafından planlan darbe girişimi ve 17-25 Aralık dönemini de içine alanbu dönemde de FETÖ tarafından hain ve alçakça saldırılara maruz kalan döneminşahitlerinden ve Onurlu Türk Subaylarından olan Emekli Yarbay Mustafa Dönmez’iKdz. Ereğli’ye söyleşiye getiriyoruz.Emekli Yarbay Mustafa Dönmez 17-25 Aralık döneminde yaşadığı, şahit olduğu,karşı karşıya kaldıkları terör örgütü yapılanmasını ve darbe teşebbüsüne kadarolan süreci ve bu terör örgütünün hain amaçlarını Kdz. Ereğli halkımız ilepaylaşacaktır.

OCAKÇI’DAN SİYASİLERE ÇAĞRI

Birlik ve beraberliğimize ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde halkımızın bu terörörgütünün faaliyetleri hakkında halkımızın bilgilendirilmesi için fırsat olduğukanaatindeyiz.
Örgütün, hain emellini ortaya koymak istediği 15 Temmuz’dan sonra gelinensüreçte; yurttaşlar ve siyasi liderler, gerek ulusal gerekse de yerel boyutta,olağanüstü birliktelik örnekleri sergileyerek birbirilerimize adeta kenetlendi.
‘Ortak yöne’ baktığımız bugün, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığımızın organizeettiği bu söyleşimize; ayırım yapmaksızın tüm siyasi parti örgütlerini ve hangigörüşten olursa olsun tüm vatandaşlarımızı, sağlanan birlikteliği taçlandırmakiçin ‘Mustafa Dönmez’ söyleşisine davet ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39