Arkaz'dan Demirtürk'e ziyaret...

Arkaz'dan Demirtürk'e ziyaret...

Arkaz'dan Demirtürk'e ziyaret...

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi ve ARKAZ grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz, Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü parti binasında ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz saat 12.30’da geldiği Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı önünde Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle tek tek selamlaşan Arkaz, parti binasında ziyareti ile ilgili açıklamada bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi ve ARKAZ grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz konuşmasında “ Ben yaklaşık 16-17 yıldır bölgedeyim. Bölgede iş veren bir insanım. Dolayısıyla bölge insanını çok yakinen tanıyorum. Ben Zonguldak il ve ilçelerini kendi seçim bölgem gibi görüyorum. Sürekli olarak bir ayağım burada ve gidip geliyorum. Ülkenin her tarafı bizim için aynıdır. Ama, Sonuçta burası ile bir bağlantımız bir bağımız var. Hem ziyaret edip hem de varsa sorunları dinlemek istedim. Vatandaşlarımızı ne kadar çok ziyaret edersek biz Ankara’da memleketin meselelerine hakim oluruz. Çünkü konuyu yerinde incelemek lazım” dedi.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ise konuşmasında “Sayın vekilimiz 6 ay içerisinde teşkilatımızı ikinci kez ziyaret ediyor. Ziyaretinden dolayı kendisine ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. Vekilimizin dediği gibi kendilerinin burada ticareti var. Kendisi ile hem siyasi hem de Ereğli’ ye yaptığı hizmetten dolayı ayrıca bir teşekkür borcumuz var. Teşkilatımızı istişare ve sorunların dinlenmesi, çözüm önerileri açısından ziyaret etmiştir. Teşkilatım adına da kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti. Ziyarete Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Karadeniz, Partinin önceki dönem Ereğli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir, Ormanlı Beleidye Başkan adayı Tacettin Aldırmaz ve çok sayıda partili katıldı.

Haber Merkezi

Okunma Sayısı: 1966
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER