BAŞKAN ALAN’DAN ÇOCUKLARA EN GÜZEL 23 NİSAN HEDİYESİ

BAŞKAN ALAN’DAN ÇOCUKLARA EN GÜZEL 23 NİSAN HEDİYESİ

BAŞKAN ALAN’DAN ÇOCUKLARA EN GÜZEL 23 NİSAN HEDİYESİ

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, göreve gelir gelmez 19 mahallede yer alan çocuk oyun alanı ve parkların bakım onarım tadilatları için talimat vermişti. Özellikle Karaelmas Mahallesi Şentepe Cami mevkiinde yer alan çocuk oyun alanı ve parkının, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına yetiştirilmesi konusunda hassasiyetle davranan Başkan Alan, mahalle halkına sözünü tuttu ve söz konusu parkın bakım onarım tadilat çalışmalarını tamamladı. 
               Zonguldak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı, Park Bahçeler Birimi tarafından, bakım-onarım ve tadilat çalışmaları tamamlandı. Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘n da en güzel hediyeyi mahalle halkına ve çocuklara verdi. Karaelmas Mahallesi Şentepe Cami mevkiinde yer alan çocuk oyun alanı ve parkını yerinde inceleyen Başkan Alan’a, mahalle halkı teşekkür etti. 
             Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu görüşlerine yer verdi: “Karaelmas Mahallemizde yer alan çocuk oyun alanı ve parkın bakım onarım ve iyileştirme yapma sözünü daha önceden burada yaşayan vatandaşlarımıza söz vermiştim. Özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yetiştirmek istedik. Çalışmamızı tamamladık. Vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Teşekkür ediyorlar. Onların memnuniyetleri bizleri de sevindirdi. Şentepe Çocuk Parkımız, Karaelmas Mahallemize hayırlı uğurlu olsun”. şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı, Gamze Taşdemir

Okunma Sayısı: 2281
Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 23:42
banner35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13

banner4