Çebi Grup 61 ve 67  otomobile talip oldu!..

Çebi Grup 61 ve 67  otomobile talip oldu!..

Çebi Grup 61 ve 67  otomobile talip oldu!..

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili bugün Gebze’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla tanıtıldı. İlk siparişini Erdoğan’ın verdiği yerli otomobilde Çebi Grup 'da üretilecek olan 61'inci ve 67'inci sıradaki otomobillere talip olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan yerli otomobil projesinin ilk taliplerden Çebi Grup oldu.
Türkiye'nin 60 yıldır hayalini kurduğu Türkiye'nin Otomobili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Gebze'de gerçekleştirilen Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'na (TOGG) Yeniliğe Yolculuk Buluşması ile tanıtıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Çebi Grup Ceo Yasin Hamzaçebi, Türkiye'nin tarihi bir güne şahitlik ettiğini belirtti.
Çebi, yerli ve milli ürünlerle dünyada markalaşmanın önemine dikkati çekerek, şunları kaydetti:
"Dünya ekonomi sahnesinde söz sahibi olmak istiyorsak yerli ve milli ürünler üretmeliyiz ve tercih etmeliyiz. Ekonominin lokomotiflerinden biri olan otomotiv sanayisinde dışa bağımlığı yok etme anlamında ilk adımın atıldığı bu önemli gün ülkemiz adına bir dönüm noktasıdır. Çebi Grup olarak dün ve bugün yerli ve milli kaynaklarla üretilen her ürüne destek verdiğimiz gibi yarın da desteğimizi devam ettireceğiz. Yerli ve milli imkanlarla dev projelere imza atılan ülkemizde yerli otomobil bunlardan sadece biri. Bu noktada yerli otomobilin ilk talipleri arasında Çebi Grup olarak biz de varız.

Gündem

Okunma Sayısı: 5213
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 01:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kalemikırık
Kalemikırık - 1 yıl Önce

Helal olsun. yakışır........

Ramazan Hür
Ramazan Hür - 1 yıl Önce

Tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim kralll

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39