Türkmen Jandarma'yı kutladı

Türkmen Jandarma'yı kutladı

Türkmen Jandarma'yı kutladı

AK Parti Milletvekili adayı Polat Türkmen Jandarmanın 179. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin ayrılmaz bir parçası olan, milletin birlik ve bütünlüğü, devletin bekası için yüksek bir vazife şuuruyla görev yapan Jandarma Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıldönümünü kutladığını dile getiren Türkmen, "Halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması kamu düzeninin korunması için halkımızla iç içe görev yapan Jandarma Genel Komutanlığımız devletimizin en köklü en deneyimli kuruluşları arasında yer almaktadır. 
Modernizasyon ve yeniden yapılanma çalışmalarına öncelik veren iyi eğitimli, disiplinli, donanımlı, fedakar personeliyle bizleri her zaman gururlandıran Jandarma Genel Komutanlığımızın yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarı her türlü takdirin üstündedir. 
Bu düşüncelerle Jandarma Genel Komutanlığının kuruluş yıl dönümünde aziz, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına selam ve sevgilerimi sunuyor görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Gündem

Okunma Sayısı: 2505
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner12

banner4