Zonguldaklı Alagöz, o göreve yeniden seçildi...

Zonguldaklı Alagöz, o göreve yeniden seçildi...

Zonguldaklı Alagöz, o göreve yeniden seçildi...

TOBB Genç Girişimciler Kurulunun 28/05/2020 tarihinde gerçekleştirilen seçim gündemli videokonferans toplantısında Zonguldaklı Cihat ALAGÖZ; Başkan Yardımcılığı görevine oybirliğiyle yeniden seçildi.
 
Cihat ALAGÖZ sosyal medyadan yaptığı açıklamasında “TOBB Başkanımız Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun liderliğinde, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Sn. Ali SABANCI’nın yönetiminde, Üst Kurulumuz, 81 İl Kurulumuz ve 8.000’in üzerinde üyemiz ile birlikte ülkemizin girişimci gücününün geliştirilmesi mücadelemizi yeni dönemde de var gücümüzle sürdüreceğiz.” dedi.
 
Cihat ALAGÖZ, 1978 Zonguldak Devrek doğumlu. İlkokulu Devrek’te, orta öğrenimimi ise TED Karabük Koleji’nde tamamladıktan sonra Yüce Fen Lisesi’nde eğitim almak üzere 1993 yılında Ankara’ya yerleşti.
 
Cihat ALAGÖZ halen TÜYAP Uluslararası Kongreler ve Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili, TOBB Genel İdare Kurulu Üyesi, TOBB Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi Başkanı, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.,TİM Türkiye Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyesi TÜYAP Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü, ALATEPE Gıda San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ALAEVCİL Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta.
 
Öte yandan; 2018 yılından bu yana Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın Başdanışmanı olarak görev yapmaktadır.

Okunma Sayısı: 2441
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER