Alaplı'da bayramlaşma birlik beraberlik gününe dönüştü

Alaplı'da Bayramlaşma Birlik Beraberlik Gününe Dönüştü

Alaplı'da bayramlaşma birlik beraberlik gününe dönüştü

Alaplı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Bayramlaşma Programı adeta birlik ve beraberlik gününe döndü.
Alaplı Belediyesi tarafından Belediye Çay bahçesi tesislerinde düzenlenen Bayramlaşma programına siyasiler,sivil toplum kuruluşları,dernekler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yaklaşık 150 kişinin katıldığı programda konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,Bayram demek birlik beraberliğin ve dostluğun bütünleştiği bir gündür, böyle bir günde coşkulu bir kalabalıkla bizleri onurlandırdığınız için herkese teşekkür ediyoruz. Tüm dünyada bayramın huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum dedi.
Bayramlaşmaya,Alaplı Kaymakam vekili Ereğli Kaymakamı Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Belediye Başkanı Nuri Tekin, Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Fuat Gencer ve siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, oda ve dernek başkanları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlunun günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından ilçe Müftüsü Mehmet Bektaşın bayram duası ile program sona erdi.
Bayramlaşma programının ardından protokol üyeleri daha sonra sırasıyla Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Alaplı İtfaiye Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek personelin bayramını kutladı.

haber

 

 haber

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48