Bakan Özlü: "Amacımız Türkiye'yi ikiye katlamak"

Bakan Özlü: "Amacımız Türkiye'yi ikiye katlamak"

Bakan Özlü: "Amacımız Türkiye'yi ikiye katlamak"

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, amaçlarının Türkiyenin yanına bir Türkiye koymak ve Türkiyeyi ikiye katlamak olduğunu söyledi.
Bakan Faruk Özlü, Ramazan Bayramını memleketi Düzcede geçiriyor. AK Parti Düzce İl Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılan Bakan Faruk Özlü, burada ilk olarak partililerle bayramlaştı.Ardından partililere seslenen Bakan Faruk Özlü, 21 Mayıstan sonra Türkiyede yeni bir dönem başladığını söyleyerek 21 Mayıstan sonraki dönem yeni bir atılım dönemidir. Bu atılım dönemi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devam edecek. Her bakanlık bir program hazırlıyor. Biz de 6 aylık bir program hazırladık. Bu program, Türkiyenin sanayide, teknolojide yapacaklarını planlayan bir program. Güzel bir program. Başbakanlık onayından sonra bunu paylaşacağız. Yine bu dönemde teşkilat seçimlerimiz olacak. Ben bürokrasiden gelen bir kişi olarak teşkilatsız siyaset olmayacağını gördüm. İnşallah bu yeni dönemde teşkilatımız kongrelerini yapacak yeni bir heyecanla yeni bir şevkle 2019a doğru yol alacağız çalışacağız. Türkiye ölçeğinde amacımız Türkiyenin yanına bir Türkiye koymak. Türkiyeyi ikiye katlamak. Ve Bu yeni yapılanma ile 2019a doğru hep birlikte çalışacağız. Daha önce Düzcede başlamış projeleri hızlandırmak amacımız. Düzcenin çevre yolundan hastanesine okullarından çöpüne kadar hepsini hızlandırıp sonuçlandıracağız ifadelerini kaydetti.
Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, CHPnin başlattığı Adalet Yürüyüşü ile ilgili İnşallah bu Ankaradan çıkıp da yolda yürüyenler var ya o yolda yürüyenler bu bölgelerden bir şeyler umut ediyorlar. Ama emin olsunlar ki bu bölgelerden umut ettiklerini elde edemeyecekler. Ulaşamayacaklardır. Düzceli dik durmasını bildiği gibi, suhuletle durmasını da bilir. Bundan herkesin emin olması lazım dedi.
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de kısa bir konuşma yaparak İslam dünyası için huzurlu bir bayram diledi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, başka illere gidince Düzcenin kıymetini daha iyi anladığını söyledi.

İl Başkanı Sağduyu çağrısı yaptı
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin konuşmasına teşkilatın bayramını kutlayarak başladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun Düzceden geçişi sırasında dikkatli ve duyarlı olmaya davet eden Keskin Tüm teşkilatlarımızı itidalli olmaya, demokratik ortamda fikirlerimizi beyan etmeye beyan edenlere de saygılı olmaya davet ediyorum dedi.
Konuşmaların ardından ise bayramlaşma töreni son buldu.

width=650

haber

haber

width=650

 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48