Tunç, 23 Nisan Çocuk Bayramını kutladı

Tunç, 23 Nisan Çocuk Bayramını kutladı

Tunç, 23 Nisan Çocuk Bayramını kutladı

BARTIN - Bartın Valisi Nusret Dirim ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Dirim, mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Çocukların geleceğin teminatı olduğunun altını çizen Dirim, şunları kaydetti:

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek, kendi başına karar verebilen, eleştiren, kendine güvenen, donanımlı, girişimci, ufku geniş, değerlerine bağlı gençler olarak yetiştirilmelerini sağlamak ortak sorumluluğumuzdur. Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürkü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, minnet ve şükranla anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise, 23 Nisanın dünyada çocuklara armağan edilen il ve tek bayram olduğunu vurgulayarak, şunları aktardı:

Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürkün yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, ülkemizin ve dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48