ÇEŞİTLİ EŞYALARI ÇALIP SATAN ŞAHIS YAKALANDI

ÇEŞİTLİ EŞYALARI ÇALIP SATAN ŞAHIS YAKALANDI

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, geçtiğimiz hafta Çaycuma ilçesi Karamusa’da, bir evden çeşitli elektronik eşya ve evin önündeki otomobilin çalınması olayıyla ilgili olarak bir kişiyi gözaltına aldı. Çalıntı otomobil, lastikleri sökülmüş olarak bulunurken, ikinci el eşya satın alan bir işyerine satılan elektronik eşyalar muhafaza altına alındı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre,  16.03.2021 tarihinde Çaycuma İlçesi Karamusa Köyü Tokiler bölgesinde ikamet eden N.A isimli şahsın evinden, televizyon, cep telefonu, monitör, bilgisayar kasası ile evde bulunan araç anahtarını alarak evinin önünde park halinde bulunan otomobilin çalınması olayı ile ilgili Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca yapılan detaylı araştırma ve çalışmalar sonucunda;    Söz konusu araç 20.03.2021 günü dört tekeri sökülmüş ve terk edilmiş bir vaziyette Çaycuma İlçesi Saltukova Beldesi Coburlar Köyünde bulundu.
Olayın şüphelisi olduğu tespit edilen C.B. isimli şahıs 21.03.2021 günü yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yapılan çalışmaların devamında şüpheli şahsın evden çalmış olduğu elektronik eşyaları ikinci el eşya satın alan bir işyerine sattığı tespit edilmiş olup söz konusu malzemeler muhafaza altına alındı.
Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte şüpheli C.B isimli şahıs adli makamlara sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39