ÇTSO bot dağıttı!..

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), İlçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin okuyan çocuklarına bot yardımında bulundu.

ÇTSO bot dağıttı!..

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile yapılan yardım, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen 800 ihtiyaç sahibi öğrenciye kışlık bot dağıtımı şeklinde gerçekleştirildi.
Eğitim yardımı olarak alınan botların ilk grubu İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş eşliğinde Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Başkan Yardımcısı Serhat Dereli, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Saraç, Aytekin Pekdemir ve Çağatay Yurtbay tarafından öğrencilere ulaştırılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.
Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, eğitim yardımı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Her yıl yapılan bu eğitim yardımı bu yıl da mevcut bütçe imkânları ile en güzel şekilde gerçekleştirildi. Bu seneki yardımlarımızı da öğrenci sayısını artırmaya ve çocuklarımıza vereceğimiz botlarının kalitesine azami özen göstererek yapmaya çalıştık.  Ayrıca yardımın gerçek hak sahiplerine ulaşması konusunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden yardım aldık. Botların ihtiyaç sahibi 800 öğrencimize dağıtılması konusunda emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarımız ve bizlere finans desteğinde bulunan, başta TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48