FİLYOS ÇAYI KENARINDA BULUNAN CESEDİN KİMLİĞİ BELİRLENEMEDİ

FİLYOS ÇAYI KENARINDA BULUNAN CESEDİN KİMLİĞİ BELİRLENEMEDİ

Zonguldak Çaycuma'da 4 Ocak tarihinde Filyos Çayı kenarında elleri ve ayakları bağlı bir şekilde balıkçılar tarafından bulunan erkek cesedinde yeni bulgular dikkat çekti.

Yapılan otopsi sonrasında cesedin henüz kimliğine ulaşılamazken dövülerek öldürüldükten sonra bağlanarak nehir kenarına atılan erkek cesedinin kimlik çalışmaları sonuç vermezse bir ay içerisinde devlet yetkililerince toprağa verileceği öğrenildi.

Elleri arkadan bağlanmış erkek cesedi bulundu

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Filyos Çayında elleri ve ayakları bağlı halde erkek cesedi bulundu.
Çaycuma Köprüsünün 500 metre aşağısında Filyos Çayında ayakları bağlı halde erkek cesedi bulundu. Edinilen bilgiye göre, köprünün altında balık tutarken ceset olduğunu fark eden balıkçı durumu ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen ekipler ayakları bağlı olarak bir erkek cesedi olduğunu tespit etti. Çevrede inceleme başlatan ekipler geniş çaplı bir araştırma başlattı. İnceleme sonrası olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı olay yerinde incelemelerde bulundu. İnceleme sonrası bulunan erkek cesedi kimlik tespiti yapılmak üzere ceset torbasına koyularak otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48