Düzce Memur-Sen’den kan bağışına hem çağrı hem destek

DÜZCE MEMUR-SEN İL TEMSİLCİLİĞİ, KIZILAY’IN AZALAN KAN STOKLARININ ARTIRILMASINA YÖNELİK KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLEDİ. ŞİMDİ VEFA ZAMANI SLOGANI İLE BAŞLATILAN BAĞIŞ KAMPANYASI 13 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT: 21.00’DE KAN BAĞIŞI MERKEZİNDE BAŞLATILACAK

Düzce Memur-Sen’den kan bağışına hem çağrı hem destek

Sen Düzce İl Temsilciliği, Kızılay’ın kan stoklarının artırılmasına yönelik kan bağışı kampanyası düzenledi. Şimdi Vefa Zamanı sloganı ile başlatılan bağış kampanyası 13 Mayıs Çarşamba günü saat: 21.00’de kan bağışı merkezinde başlatılacak.

Korona virüs salgını ve Ramazan ayı nedeni ile kan stoklarında azalmanın ardından Türk Kızılay, Kan ver hayat kurtar sloganı ile vatandaşları kan bağışına davet etti. Bir çok sivil toplum kuruluşu kampanya düzenleyerek kan bağış etkinliği düzenlerken, Düzce Memur-Sen İl Temsilciliği’de Şimdi Vefa Zamanı sloganı ile kan bağışı kampanyası düzenledi. 13 Mayıs Çarşamba günü saat: 21.00’da Anıtpark meydanında bulunan Kızılay Kan Bağışı noktasında başlatılacak olan kampanyaya bağış yapmak isteyen tüm vatandaşlar davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48