Düzceli kadınlara koruyucu aile ve aile içi iletişim semineri

Düzce’nin Çilimli İlçesinde Kadınların Kurduğu Gönüllü Kadınlar Topluluğu Tarafından Yapılan Projeler Hayata Geçirilmeye Devam Ediyor. Proje Kapsamında Koruyucu Ailelik Ve Aile İçi İletişim Konularında Söyleşi Düzenlendi. Söyleşiye Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın Eşi Nurgül Dağlı’da Katıldı

Düzceli kadınlara koruyucu aile ve aile içi iletişim semineri

Düzce’nin Çilimli ilçesinde kadınların kurduğu Gönüllü Kadınlar Topluluğu, koruyucu ailelik ve aile içi iletişim konularında söyleşi düzenlendi.

Düzce’nin Çilimli ilçesinde kadınların sosyal hayata entegrasyonu, birlik ve beraberlik içinde farklı projeler üretmek için kurulan Gönüllü Kadınlar Topluluğu projelerine devam ediyor. Her ay farklı konularda projeleri hayata geçiren gönüllü kadınlar son olarak koruyucu aile ve aile içi iletişim, stres ve strele başa çıkma konularında söyleşi program düzenledi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı’nın da katıldığı programda kadınlara Düzce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uzmanları tarafından Koruyucu aile ile ilgili bilgiler aktarıldı. Ayrıca Psikolog Furkan Sefa Göl tarafından da Aile içi iletişim, stres ve stresle başa çıkma hakkında kadınlara bilgiler verildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48