Kupayı Kazada Ölen Arkadaşına Getirdiler.

Kupayı Kazada Ölen Arkadaşına Getirdiler.

Kupayı Kazada Ölen Arkadaşına Getirdiler.

DÜZCE - Düzce Rafting Ekibi, Türkiye Rafting Şampiyonasında kazandıkları ikincilik kupasını, trafik kazasında hayatını kaybeden takım arkadaşlarının ailesine verdi.

Dalamanda yapılan R4 Türkiye Rafting Şampiyonasında ikincilik kupasını elde eden Düzce ekibi, şampiyonanın ardından kente gelerek, trafik kazasında hayatını kaybeden takım arkadaşları Canel Dalın (22) mezarını ziyaret edip, dua etti.

Kabir ziyaretinin ardından takım arkadaşları ile Dalın ailesinin evine giden takım antrenörü Birol Tepe, şampiyonada kazandıkları kupayı ve vefat eden gencin fotoğrafının basılı olduğu tişörtü baba Mithat Dala verdi.

Kupayı teslim alırken gözyaşlarına hakim olamayan Mithat Dal, En büyük kupa hatırlanmaktır. Tüm sporculara başarılar dilerim. dedi.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Tepe, şampiyonaya Düzceden, vefat eden takım arkadaşları adına katıldıklarını söyledi.

Bu yılki şampiyonaya ilk önce katılmak istemediklerini anlatan Tepe, şöyle konuştu:

Biz bu şampiyonaya üzüntümüzden dolayı katılmayacaktık. Geçen yıl yanımızda, takımımızda olan Caner kardeşimizi elim bir motosiklet kazası sonucu kaybettik. Bu yarışmaya onun adına katılma kararı aldık. Takım arkadaşlarımızla Bu kupayı Caner için kazanacağız diyerek ter döktük. Kupayı onun için kazandık, şimdi de kupayı ailesine teslim ettik. Bu kupa inşallah ailesinin yarasına bir nebze olsun merhem olur, yangınlarına su olur.

.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48