Talepler anında karşılanıyor

Düzce Belediyesi Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri (EVSAD) kapsamında başvuruda bulunan tüm vatandaşların taleplerini ivedilikle karşılıyor.Düzce Belediyesi “Kimse Yoksa Biz Varız” anlayışıyla yürüttüğü sosyal projelerine kesintisiz...

Talepler anında karşılanıyor

Düzce Belediyesi Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri (EVSAD) kapsamında başvuruda bulunan tüm vatandaşların taleplerini ivedilikle karşılıyor.

Düzce Belediyesi “Kimse Yoksa Biz Varız” anlayışıyla yürüttüğü sosyal projelerine kesintisiz devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen EVSAD hizmetleri kapsamında mesken ve kişisel temizlik konularında yapılan başvuruları hızla değerlendiriyor. İhtiyaç sahibi, yaşlı ve engelli vatandaşlara öncelik tanınan çalışmalar kapsamında son olarak Gümüşpınar, Darıcı, Çay, Şerefiye, Doğanlı ve Hamidiye Mahallelerinde yaşayan vatandaşların evleri temizlendi. Ekiplerin detaylı temizlik yaptığı konutlarda oturan vatandaşların hizmetten duyduğu memnuniyet gözlerinden okunurken yapılan açıklamada ilgili konu üzere müdürlüğe yapılacak her başvurunun en hızlı şekilde değerlendirilerek taleplerin giderileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48