Vali ve Başkan hazırlıkları inceledi...

Vali ve Başkan hazırlıkları inceledi

Vali ve Başkan hazırlıkları inceledi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın 31 Aralık Pazar günü katılacağı AK Parti İl Kongresinin yapılacağı spor salonunda çalışmalar devam ederken, Vali Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Dursun Ay çalışmaları yerinde incelediler.
Düzce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana hazırlanıyor. Hem şehir merkezinde hem de AK Parti İl Kongresinin yapılacağı spor salonunda hummalı bir çalışma göze çarparken, Vali Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Dursun Ay, spor salonunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.
Pazar günü yapılacak miting öncesinde kurumların hummalı bir şekilde çalıştığını söyleyen Vali Dağlı, çalışmaların bitmek üzere olduğunu belirterek Pazar günü Cumhurbaşkanımızın yapacağı miting ve kongre için salonumuza baktık. Miting alanı hemen hemen hazır, son rötuşları yapıyoruz. Temizliğini yapmak üzere Cumhurbaşkanımızın mitingi için hazır hale getireceğiz. Arkadaşlarımız hummalı bir çalışma ile bu eksiklikleri giderdiler. Gerek belediyemiz gerek Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüz, gerek İl Özel İdaremiz hazırlıkların son safhasına geldiler. Hazır bir vaziyette Cumhurbaşkanımızı bekleyecek dedi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48