Alaplı MYO’da mezunlar pilav günü heyecanı

Alaplı MYO’da mezunlar pilav günü heyecanı

Alaplı MYO’da mezunlar pilav günü heyecanı

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu tarafından tüm mezunlara yönelik pilav günü düzenlenecek

BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, Alaplı MYO olarak bugüne kadar mezun olan öğrencilere yönelik geleneksel olarak planlanan pilav günü etkinliği düzenleyeceklerini söyledi.

Bu anlamada 21 Mayıs 2016 tarihinde Alaplı MYO Mezunları Pilav Gününün birincisini gerçekleştireceklerini belirten Henden, “Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksekokulu 1976 yılında Kdz.Ereğli’de Belediye’ye ait iş hanında Kdz.Ereğli Meslek Yüksekokulu olarak öğretime başlamıştır. YÖK yasası ile birlikte Hacettepe Üniversitesine bağlanmıştır. 1992 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesine bağlı olarak Alaplı Meslek Yüksekokulu adını almıştır. 11 Nisan 2012 tarihinde Üniversitemizin adı Bülent Ecevit Üniversitesi olarak değişmiştir. Bugüne kadar birçok öğrenci mezun etmiş Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü olarak bir geleneği başlatmak istiyoruz.
Bu nedenle 21 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 14:00 ‘de Alaplı Meslek Yüksekokulu Kampüsün’ de mezunlarımız için pilav gününün birincisini düzenliyoruz. Amaç birlikte ve beraber olmak, Tüm mezunlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılı yıllar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48