BERAT ALBAYRAK'IN PAYLAŞIMI HEYECAN UYANDIRDI

BERAT ALBAYRAK'IN PAYLAŞIMI HEYECAN UYANDIRDI

Erdoğan'ın açıklayacağı müjde öncesi Bakan Albayrak'ın yaptığı paylaşım milyonların heyecanına heyecan kattı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjde öncesi sosyal medyadan "Müjdeler olsun" hashtagiyle ünlü şairimiz Necip Fazıl Kısakürek'in "Surda Bir Gedik Açtık" şiirini paylaşması milyonların heyecanına heyecan kattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 15.00'te açıklayacağı müjde öncesi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım milyonların heyecanına heyecan kattı.

Albayrak, "Müjdeler olsun" hashtagiyle ünlü şairimiz Necip Fazıl Kısakürek'in "Surda Bir Gedik Açtık" şiirini paylaştı. 

Albayrak'ın paylaşımı şöyle: Surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes,Ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es!Erdoğan'ın açıklayacağı müjde öncesi Bakan Albayrak'ın yaptığı paylaşım milyonların heyecanına heyecan kattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün açıklayacağı müjdenin doğal gaz rezervi keşfi olduğu söyleniyor. Karadeniz'de Tuna-1 bloğunda bulunduğu öne sürülen doğal gaz rezervinin 800 milyar metreküp olduğu ve Türkiye'nin yaklaşık 20 yıllık doğal gaz ihtiyacını karşılayacağı söyleniyor. Karadeniz'de görevde olan Fatih sondaj gemisi, temmuz ayının sonundan bu yana Batı Karadeniz'de Türkiye kıyılarının yaklaşık 100 deniz mili kuzeyindeki Tuna-1 olarak bilinen arama bölgesinde faaliyet gösteriyor.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48