Yeni Yılın İlk Bebeği Ereğli´de Dünyaya Geldi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2016 yılının ilk bebeği Yeşim ve Barış Özcan çiftinin dünyaya gelen kız çocukları Zeynep Miray oldu.

Yeni Yılın İlk Bebeği Ereğli´de  Dünyaya Geldi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 2016 yılının ilk bebeği Yeşim ve Barış Özcan çiftinin dünyaya gelen kız çocukları Zeynep Miray oldu.
2016 yılının ilk bebeği 00.16 sıralarında Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde dünyaya geldi. Yeşim ile Barış Özcan çiftinin Zeynep Miray adını verdikleri kız bebekleri, yeni yıl ile birlikte dünyaya gözlerini açtı. Hemşireler tarafından kucağına bebeği verilen anne Yeşim Özcan, yeni yıl ile birlikte bebeklerine kavuştukları için çok mutlu olduğunu söyledi. İkinci kez baba olan Barış Özcan ise kendilerine böyle bir evlat verdiği için Allah’a şükrettiğini dile getirdi. 3 yaşında Miraç Can Meriç isimli bir oğlu olduğunu ve çok istedikleri kız çocuğuna da kavuştuklarını belirten baba Özcan, Önce şükürler olsun diyorum. Allah’a hamd olsun. Bizlere böyle bir evlat verdi. Bundan 3 yıl önce de oğlumuz oldu. Rabbim bir de kız çocuğu bağışladı dedi.
Genç çiftler bebek sevinçlerini birlikte yaşarken, bebeğin ananesi de ilk takısını taktı. Yeşim Özcan’ın annesi Songül Çakıcı bebeğe altın takarak, kızı ve damadını tebrik etti.
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48