1 Mayıs Tertip Komitesi toplandı

1 Mayıs Tertip Komitesi, 24 Nisan 2017 tarihinde Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci başkanlığında GMİS Genel Merkezinde toplandı.

1 Mayıs Tertip Komitesi toplandı

1 Mayıs Tertip Komitesi toplantısına, Tertip Komitesi Başkanı GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, Tes-İş Şube Başkanı Ahmet Hasanefendioğlu, Belediye-İş Şube Başkan Yardımcısı Osman Karataş,  Maden Mühendisleri Odası Şube Başkanı Erdoğan Kaymakçı, KESK Dönem Sözcüsü Erkut Alaca, ADD Şube Yöneticisi Nurullah Özkan, Eğitim-Sen Şube Başkanı Orhan Yılmaz katıldı.

  1 Mayıs Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü’nün Emeğin Başkenti Zonguldak’a yakışır bir şekilde kutlanabilmesi için meslek odalarından sivil toplum kuruluşlarına ve siyasi partilere kadar geniş bir katılım sağlanması için çalışmalara hız verildi.

  1 Mayıs hazırlıkları kapsamında 27 Nisan 2017 Perşembe günü yapılması planlanan toplantıya tüm örgütler davet edilecek ve görüş alışverişinde bulunulacak.

  İlçeler ve çevre illerden en geniş katılımın sağlanması amaçlanıyor. Miting için sanatçı arayışı devam ediyor.

Pankartlar, billboardlar, afişler, el ilanları ve anonslarla katılımın arttırılması planlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER