Böyle evlenme teklifi görülmedi

Zonguldak'ta 29 yaşındaki Adem Karademir, 3 aydır birlikte olduğu kız arkadaşına ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Otobüsün yan bölümüne "Aşk Sonsuzluğuna Benimle Evlenir misin?" yazdıran Karademir, kız arkadaşının şaşkın bakışları arasında evlenme teklifinde bulundu. Kız arkadaşından da "Evet" yanıtını aldı.

Böyle evlenme teklifi görülmedi

Zonguldak kent merkezinde esnaflık yapan 29 yaşındaki Adem Karademir, 3 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı 23 yaşındaki Şeydanur Hoşbaşa evlilik teklifi için iki hafta öncesinden hazırlıklara başladı. Bir süre arkadaşlarıyla birlikte ilginç bir evlilik teklifi için fikir alışverişinde bulunan Karademir, Aşk Otobüsü yapmaya karar verdi. Kiraladığı yolcu otobüsünün yan bölmesine fon kartonlarıyla aşk sözleri yazan Karademir, 10 metre uzunluğundaki pankarta da Aşk Sonsuzluğuna Benimle Evlenir misin? yazdırdı.

“ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

Kendisini arayan Karademirin yanına gelen kız arkadaşı Şeydanur Hoşbaş ise kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında bir süre şaşkınlık yaşadı. Erkek arkadaşının Benimle evlenir misin? teklifine Evet yanıtını veren Hoşbaş, mutluluğunu erkek arkadaşına sarılarak paylaştı. Çift, bir süre otobüsün önünde dans etti. Sürprizi iki hafta öncesinden planladığını anlatan Adem Karademir, Çok güzel bir duygu. Anlatamam. İki hafta öncesinden böyle bir sürpriz hazırlamıştım. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 07:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48