ÇEBİ GRUP 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

ÇEBİ GRUP 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

BÜYÜK ZAFERİN 100.YILI

Çebi Grup, 30 Ağustos Zafer Bayramı 100’ncü yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk Milleti'nin var olma mücadelesini zaferle taçlandırılmasının simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıldönümünü kutlamanın gurur ve onurunu yaşadıklarını belirtti.

Çebi Grup, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesinin, tarihimizin en önemli başarılarından birisi olduğunu ifade etti. Kazanılan zaferlerin Türk milletinin inancını ve kahramanlığını gösterdiğini kaydeden Çebi Grup, "30 Ağustos; ulusumuzu esir etmek isteyen güçlere karşı, toplumun tüm kesimlerinin dil, din, ırk, mezhep ve inanç farkı gözetmeksizin bir araya geldiği, yan yana, omuz omuza mücadele vererek zafer destanının yazıldığı gündür. Türk milletini güçlü kılan, işte bu yurt sevgisi, birlik ve beraberliğidir" dedi.
 Bu vesileyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bu toprakları vatan yapan, vatanı ve bayrağı uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazileri şükranla anıyoruz" dedi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER